suknie ślubne gdańsk

4.8

Oceny

Karolina Nikiel

Obsługiwała mnie p.Karolina- bardzo sympatyczna i pomocna osoba, dzięki niej poczułam się wyjątkowo na swojej pierwszej przymiarce. Uśmiechnięta i profesjonalna. Sukienki w dobrych cenach, uwaga skupiona na Kliencie w 100%! Dziękuję, z pewnością polecę salon!

Aleksandra Kozłowska

Dziękuję Pani Karolinie z Tczewa za ogromną cierpliwość i indywidualne podejście do klienta:-) Ja też juz mam swoją wymarzoną suknię slubna!

Monika Recka

Serdecznie polecam Salon w Tczewie, obsługa rewelacyjna, fachowa. Pomoc Pani Karoliny jest nieoceniona. Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję za kreatywność, dobre słowo i wsparcie. :) :) :)

Ewelina Małagodzka Szawarska

Polecam Salon Ślubny w Tczewie!! Pani Karolina z zaangażowaniem i wielkim serduchem doradzi, pomoże. Gdyby tylko mogła serce oddałaby na tacy żeby każda klientka była zadowolona i szczęśliwa!! Pełna kompetencja, znajomość!!! Dziękuje!!

Jola Grodzka

Z całego serca polecam salon w Tczewie. Po pierwszej wizycie wyszłam z sukienką (zupełnie inną niż ta, którą sobie wymarzyłam ;)) pani Karolina doskonale wie, co powinna przymierzyć każda kilentka, to ona przyniosła mi sukienkę, na która nawet bym nie spojrzała - i okazało się, że to ta wymarzona :) Znakomite podejście do klienta, uśmiech na twarzy i profesjonalizm. Serdecznie dziękuję!

Aga Drz

Panie tam pracujące potrafią doradzić, chętnie pomagają. Nie sa nachalne. W salonie jest duży wybór i niskie ceny. Nie podoba minusie tylko fakt, ze nie mozna robić zdjeć.

Martyna Drożyńska

Z całego serca cieszę się, ze wybrałam salon ślubny "Exclusive" w Tczewie. Pani Karolina to niesamowita i wspaniała osoba w 100% znajaca się na tym co robi. Potrafiła doradzić. Z jej pomocą znalazłam wymarzoną sukienkę i z czystym sercem mogę polecić ten salon ! Pozdrawiam.

Katarzyna Bianga

Sylwia Zglejszewska

Bardzo się cieszę , że właśnie ten salon został mi polecony! Bardzo dziękuje za pomoc w dobraniu, przymierzaniu tych wszystkich pięknych sukien . Moja jedyna , wymarzona została zakupiona w Pruszczu. Dziękuje Pani Ewie za przemiłą, fachową obsługę :) Z czystym sumieniem będę mogła polecić ten salon koleżankom ! :)

Agata Katarzyna Karczmarczyk

Serdecznie dziękuję Pani Ewie z Pruszcza Gdańskiego, za cudowną obsługę i pomoc w znalezieniu wyśnionej sukienki ! Aż łezka się w oku zakręciła po założeniu tej jedynej ! Śliczne sukienki, a przede wszystkim bardzo atrakcyjne ceny ! Z całego serca polecam ! :)

Magdalena Pawińska

Polecam salon w Tczewie i Panią Karolinę, której serdecznie dziękuje gdyż wszystko było idealnie i suknia znaleziona za pierwszym razem! :)

Natalia Kaszuba

Dziękuję bardzo pani z salonu w Pruszczu Gdańskim. Dzięki niej wybrałam te jedyną . Wspaniała obsługa :)

Justyna Kozłowicz

Bardzo dziękuję Pani z salonu w Pruszczu Gdańskim za pomoc!! Mam tą swoją jedna jedyna!

Karolcia Blumkowska

Dziś odebrałam swoją wymarzoną suknie slubną !. Dzięki pomocy i zaangażowaniu Pani Karolinie ! Jak założyłam suknie to myślałam , ze sie rozpłacze , tak pieknie w niej wyglądałam i dobrze sie czułam ! Z ogromnym sercem polecam salon sukni ślubnych w Tczewie ! <3

Dorota Siedlarek

Elwira Dykiel

Pozdrawiamy i dziekujemy Pani z Pruszcza Gdanskiego, za pomoc w doborze tych wyjątkowych obrączek .polecamy

Marta Kwietniewska

Wspaniała obsługa zarówno w jednym jak i drugim salonie i bezkonkurencyjne ceny. Właśnie znalazłam TĘ sukienkę w Pruszczu Gdańskim (jakby była skrojona na mnie!). Serdecznie dziękuje za pomoc!!!

Magdalena Morawska

Magda Wiśniewska

Serdecznie polecam salon ślubny. Pani Karolina bardzo sympatyczna i pomocna, posiada bardzo dużą wiedzę, co się bardzo ceni. Najważniejsza jest podczas tak ważnego wyboru mila atmosfera i kompetentna obsługa, u Pani Karoliny jest to wszystko spełnione. Sukienki przepiękne, z tak dużego wyboru wybrałam tę jedyną, wymarzoną. Dziękuję jeszcze raz za pomoc i miłą obsługę :-)

Kasia Rocławska

12345